English

 

                           :: صفحه اصلی            ::بانک اطلاعاتی مرکز و گروه اورولوژی                    :: آئین نامه            :: گالری تصاویر            :: تماس با ما

:: گالری تصاویر   مرکز ارولوژی، لاپاراسکوپی و اندویورولوژی تهران  
 نظرسنجی
 نظر شما درباره سایت چيست؟
  آرشیو نظرخواهی   نتیجه نظرخواهیالگوريتم بيماري هاي ارولوژي

گردهمايي ها

آشنایی با سایت های پزشکی 
1397/12/24 : تاریخ مطلب هدف: یورتروسکوپی مرکزی به درمان جراحی سنگ حالب است. فلوروسکوپی معمولی برای راهنمایی حین عمل استفاده می شود،


اگر چه در حال رشد است تلاش برای کاهش قرار گرفتن در معرض از بیماران و کارکنان به پرتوهای یونیزان وجود دارد. ما یک رویکرد رایگان اشعه توسعه به یورتروسکوپی با استفاده از راهنمایی سونوگرافی برای مدیریت سنگ حالب. به دانش ما ما در حال حاضر برای اولین بار از کارآزمایی تصادفی به مطالعه ایمنی و اثر بخشی آن است.
مواد و روش ها:
این مرکز واحد، کارآزمایی بالینی تصادفی 2011-2013 بیمارانی که با سنگ حالب علامت 8 میلی متر یا کمتر بدون بار سنگ همان طرف قابل ارائه داوطلب خدمت سربازی. بیماران به طور تصادفی به سونوگرافی و یا فلوروسکوپی هدایت یورتروسکوپی پس از موقت قرار دادن استنت حالب قرار گرفتند. راهنمایی سونوگرافی حین عمل با استفاده از تصویربرداری زمان واقعی با مبدل قرار داده شده در سمت بیمار به تجسم سیستم جمع آوری کلیه همان طرف انجام شد. ما در مقایسه نرخ زمان، اندازه سنگ، وضعیت بدون سنگ و عوارض عمل بین 2 گروه.


نتیجه گیری: در این مطالعه امکان سنجی ما متوجه شدیم که سنگ حالب ممکن است قطعی به موقع، موثر و بی خطر و بدون پرتوهای یونیزان در جمعیت عمومی با استفاده از این تکنیک رمان اولتراسوند هدایت یورتروسکوپی اداره می شود.


نظرات :
از طریق فرم زیر نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمائید.
ساعت و تاریخ : 11:26- 1398/4/30
نام :
پست الکترونیکی :
صفحه شخصی :
توضیحات :
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به دفتر اورولوژی، لاپاروسکوپی و آندویورولوژی تهران می باشد